W 2013 roku odbył się w norweskim Selje wernisaż mojej indywidualnej wystawy. Kwiaty, gratulacje, mili gospodarze, piękne krajobrazy – kilka zdjęć utrwalających to piękne wydarzenie.




W 2013 roku odbył się w norweskim Selje wernisaż mojej indywidualnej wystawy. Kwiaty, gratulacje, mili gospodarze, piękne krajobrazy – kilka zdjęć utrwalających to piękne wydarzenie.



