Kazimierz Twardowski

Twórczość - akwarele, obrazy olejne, pastele, rysunki

Promocja albumu

7 grudnia 2019 r. w Wiejskiej Galerii Malarstwa w Naszacowicach odbyła się promocja albumu “Kazimierz Twardowski” związana z 40-leciem pracy twórczej autora akwarel. Nasza Galeria gościła sponsorów albumu, przedstawicieli władz i duchowieństwa oraz osoby interesujące się twórczością gospodarza miejsca.

Filmowa relacja z wernisażu w Gorlicach

Kliknięcie w zdjęcie umieszczone pod tekstem pozwala oglądnąć film będący krótką relacją z mojego wernisażu, a także z odbywającego się równolegle wernisażu wystawy Joanny Zawadowicz-Mikołajczyk. Dziękuję Gorlice.tv za umieszczenie tej relacji w sieci, a wszystkich serdecznie zapraszam na wystawę – trwa do 12 września.

Wystawa w Gorlicach.

17 sierpnia w gościnnych progach Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach odbył się wernisaż wystawy moich prac. Niniejsza fotorelacja przedstawia zdjęcia z mojego wernisażu, a także z odbywającego się równolegle wernisażu wystawy Joanny Zawadowicz-Mikołajczyk. Wystawa moich prac będzie trwała do 12 września. Serdecznie zapraszam.

Wystawa w Aulnay-sous-Bois.

2 czerwca 2018 roku o godzinie 18:00 odbył się wernisaż wystawy mojego malarstwa w galerii Espace Gainville w Aulnay-sous-Bois. Wystawa zorganizowana była w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości Polski oraz Dni Europy w Aulnay-sous-Bois. Dziękuję bardzo “KRAKÓW AIRPORT im. Jana Pawła II” za pomoc w organizacji wystawy.

Top